NORMAL SONUÇ!


Trabzonspor, takım olarak zaten bir uyum içerisinde olamamışken, hocanın kaprisine teslim olan yönetim ve oyuncu kadrosu ile Karabükspor maçına da değişik bir kadro ile sahaya çıktı.

Kimse kusura bakmasın. Bir hoca bu kadar takım kadrosuyla oynarsa olacağı budur. Öne çıkamayan bir Trabzonspor takımı vardı sahada. Karabükspor sahada ne yaptığını bilirken, Trabzonspor ise ne yaparım diye düşünüyordu. Bosingwa’nın önde oynaması, Serdar Gürler’in, İshak’ın, Yatabare’nin ilk 11’de sahaya çıkıp bu kadar değişkenliğe ayak uydurmasını beklemek şaşırtıcı olurdu.

İlk yarıda Karabükspor fırtınası vardı. Bulduklarını attılar. 2-0 ilk yarıyı önde kapattılar. Hatta üçüncü golü bile bulabilirdiler.

5 haftadır oynamayan oyuncularını sahaya sürersen, bu sonucun doğması normal olur. Bir hoca bu kadar önemli bir maçta bu kadar değişik bir kadroyla nasıl sahaya çıkar anlamış değilim. Belki Bosingwa’nın orta sahada oynaması doğal, pas alışverişi yapar ama kimle?

İkinci yarıya hızlı başlayan Trabzonspor, ilk dakikalarda farkı bire indirseydi oyunun seyiri değişebilirdi ama 3 tane pozisyonu olan Trabzonspori golü bulamayınca oyuna da hakim olamadı ve sonuca katlanmış oldu.

Karabük takımı skor ve taraftar avantajını kullanarak son dakikada attığı üçüncü golle sahadan net bir skorla ayrıldı. Trabzonspor ise mağlubiyetle tanışırken, oyunda istediklerini sahaya yansıtamayan, yazımın başında dediğim gibi oyuncu kadrosu ile çok oynayan hoca sayesinde boyun eğdi.

Gidişatı iyi olmayan Trabzonspor, bundan sonra toparlanmazsa camiada huzursuzluk başlar.

bahaddingunes@spormaraton.com

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
02Ara
24Kas

DEĞİŞİMİ GÖRDÜK!

10Kas

SADECE ÜÇ PUAN!

03Kas

EY VAHİD!

24Ekm

TRABZONSPOR HAK ETTİ!