TURNUVALARDAN ALINAN TENEKE MADALYALARLA ÖVÜNÜYORUZ!


10-29 Haziran tarihinde Azerbeycan da yapılacak olan Avrupa Oyunlarına hazırlanan Boks Milli Takımımız, İnternet sitesinde yayınlanan “ Ringin Aslanları Azerbeycan da Kükreyerecek “ nidaları ile Bakü de 14-20 tarihleri arasında yapılan ve sadece 11 ülkeden kadın ve erkek hep beraber tümü 80 sporcunun yer aldığı bu çok çok önemli (!) İpek Yolu turnuvasına katıldı.

Boks alimi (!) Eyüp Efendinin, geniş(!),bilgili(!) ve kültürü(!) ile Turnuva öncesi yaptığı açıklamada “ Bu müsabakaların Avrupa Oyunlarından önce çok önemli olduğunu “ belirtmesine rağmen tam takım iştirak edilemeyen, hiçbir siklette bir tane bile kadın sporcu götürülemeyen bu turnuvadan, Takımımız 80 sporcu arasında 3 gümüş ve 2 bronz madalya ile döndü. DİKKAT EDİN BÖYLESİ BİR TURNUVADA BİLE ALTIN MADALYA ALAMIYORUZ !!!

Eyüp Efendi, Erzurum da lunapark işletmeciliği yaptığın dönemlerden bilinçaltına yer etmiş olan “Aslanlar, kaplanlar “ bağırışları ile boş edebiyat yapacağına, hakikaten ne kadar aslan olduklarını geçmiş dönemde defalarca göstermiş olan yavrularımıza hak ettikleri bilimsel ve ciddi çalışma imkanlarını sağla ve “ ALTIN “ madalya ile tanış artık (!!!) ZİRA DÖNEMİN BİTİYOR !!!

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
16Haz
29Nis
25Mar

TÜRK BOKSUNDA BİR İLK!

16Şub

EYÜP EFENDİ PANAYIRI!

03Haz

ÇIK ORTAYA VE CEVAP VER!