ÇIK ORTAYA VE CEVAP VER!


Dünya Gençler ve Yıldızlar Şampiyonası Tapie de yapıldı.Genç boksörümüz Busenaz SÜRMELİ Dünya Şampiyonu oldu.

Öncelikle bu sporcuya kurduğu kulüp vasıtasıyla maddi ve manevi destekleyen Mustafa KOÇİNOĞLU'na ve değerli antrenörü Cahit SÜME'ye teşekkür ve tebriklerimi sunuyorum.

Bu yavrumuz sürekli üvey evlat muamelesi görmesine rağmen gerek KOÇİNOĞLU nun gerekse antrenörü Cahit SÜME'nin moral ve teknik yardımları ile küsmeden çalışmalarına ciddi bir şekilde devam etmiş ve Dünya Şampiyonluğuna ulaşmıştır.

Daha öncede Yıldızlar kategorisinde Dünya Şampiyonu olan Busenaz kızımızın,kendince muhalif gördüğü Mustafa KOÇİNOĞLU tarafından desteklendiğini bilen Eyüp Efendi,üvey evlat gibi gördüğü bu yavrumuzun ne müsabakalar esnasında ne de Türkiye ye gelişinde yanında yer almamış, ve karşılamamıştır.

Bununla da kalmayan Eyüp Efendi bu şampiyon kızımızın Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından tebrik edildiği an yanında yer almadığı gibi,İstanbul da yerleşik ve ilgili ilgisiz her seyahate gitmeyi çok seven Asbaşkanı Mert ÖZTEMEL,veya herhangi bir üyesini ve hatta İl Temsilcisini bile Federasyonu Temsilen görevlendirmemiştir.BU NE AYIP NE SAYGISIZ BİR DAVRANIŞTIR.

Allah'tan bu önemli tebrik seremonisinde, sporcunun sürekli yanında yer alan,Türkiye Boksu için iyi bir gelecek olabilecek olup ve Sn. Cumhurbaşkanımızla iyi bir dialog içerisinde olan eski başarılı sporcumuz ve işadamı Sn. Yılmaz İlkay ARKIN yer almıştır.

Eyüp Efendi; sana sorduğum tüm soruları cevapsız bırakıyorsun.Kaçıyorsun ama bu sefer ki sorular çok önemli zira Sn. Cumhurbaşkanımızın tebrik merasimi söz konusu.

1) Şampiyon sporcumuzu havaalanında sen veya yetkililer niçin karşılamadı ?

2) Sen Boks Federasyonu Başkanı mı, bostan korkuluğumusun ?

3) Sn. Cumurbaşkanının törenine niçin katılmadın ?

4) Her nekadar Cumhurbaşkanının tebrik seremonisinden daha önemli hiç bir şey olamasa bile, senin daha önemli bir işin mi vardı?

5) Senin gibi tek kelime yabancı dil bilgisi olmamasına rağmen her önemli yurt dışı müsabakalara  özel tercümanı ile katılan Asbaşkanın Mert ÖZTEMEL de mi katılamazdı ?

6) İstanbul da yaşayan Asbaşkanlarından veya Yönetim Kurulu üyelerinden herhangi birini bu önemli olayda niçin görevlendirmedin ?

7) Önümüzdeki dönem Türk Boks Federasyonu için bir şans olabilecek Sn. Yılmaz ARKIN'ın Sn. Cumhurbaşkanı ile olan yakın ilişkisinin sende doğurduğu herhangi bir kıskançlık var mı ?

8) Bu kıskançlıktan dolayı mı sen ve/veya federasyonu temsilen hiç bir kişi bu önemli olayda yer almadı ?

9) BU YAPTIĞIN SN.CUMHURBAŞKANINA SAYGISIZLIK DEĞİL Mİ ?

Eyüp Efendi;

ÇIK ORTAYA VE CEVAP VER (!)

 

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
16Haz
29Nis
25Mar

TÜRK BOKSUNDA BİR İLK!

16Şub

EYÜP EFENDİ PANAYIRI!

03Haz

ÇIK ORTAYA VE CEVAP VER!