GALATASARAY VE MİLLİ TAKIM = FATİH TERİM


Abdullah Avcı ile alınan başarısız sonuçlar ve sıkıntılı dönemlerin sonunda yollar ayrıldı ve uzun bir süre geçmeden Türkiye Futbol Federasyonu Fatih Terim'le anlaştı.Fatih Hoca, aynı anda Galatasaray ve Milli takımı çalıştıracak.Bunun üzerine konuşulanlar yazılanlar yapılan komplo teorileri elbette eksik olmuyor ben de kendimce bu konu hakkında yorum yapmadan geçemedim. Elbetteki çok zor bir görev hem de o kadar zor ki Milli takımın durumu zaten ortada mucizelerin adamı Fatih Hoca,bakalım yine bu mucizelerinden birini gercekleştirecek mi?

Asıl zorluk Galatasaray cephesinde geçen sezon Avrupa'daki başarı bu sene daha da fazlasını gerektiriyor.Herkes, Galatasaray'ın ligde, Avrupa'da, Türkiye kupasında mücadele edecek olması, Fatih Hoca açısından her yere yetişmesini ve mutlak başarı göstermesini bekleyecek.Çekilen kuranında zor olması daha güçleştirdi hocanın durumunu, zaten sezon başından beri yabancı kontenjanından dolayı ilk üç maçta sıkıntısını çekti takım, yeni stoper transferini oynatamıyor ve diğer mevkilerden feragat etmek zorunda kalıyor. 

Bugüne kadar ülkemizde olmamış bir durum yaşanacak, iki takımı birden çalıştırmak. Fatih Hoca'nın bunun altından başarıyla kalkabileceğine inananlardan birisiyim. Geçmişte yaptıkları yaşattığı başarılar,zaferler ortada ve şimdi bunlara yenilereni eklemek üzere zorlu bir yola girdi. Allah'ın yardımıyla hocanın yine bir mucize gercekleştirmesiyle Milli takımımızı, Brezilya'ya götürecektir. Galatasaray'da geçen sene olduğu gibi Avrupa'da en kötü gruptan çıkacaktır.Başarının olduğu yerde her zaman vardı ve şimdi Galatasaray, Milli takım inşallah hepsinin başarıyla üstesinden gelecektir BAŞARI eşiittir FATİH TERİM.

mehmetgonulacar@spormaraton.com

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
02Oca

AYNEN DEVAM!

21Ekm

RUHSUZ GALİBİYET!

03Eyl
16Ağs

MERHABA FUTBOL!

28Tem

YABANCI SINIRI MI? SORUNU MU?