YA SONRA


Galatasaray'ın kadro oluşumunda ciddi Sıkıntılar var. Bu olumsuz manzara nedeniyle hiç kimse Hamza Hamzaoğlu ve ekibine bakmasın sakın! Vaziyetin bir Numaralı sorumlusu Ünal Aysal ve danışmanıysa, iki numara da TFF, Fenerbahçe ve RC'ye daim yeşil Işık yakan baysuvatla, önüne gelene öpücük atan hersurat olmalı,bilmem anlatabildim mi? 

Teknik kadro yoktan yonga çıkarmaya çalışıyor yani. bu kadar para saçıp böyle kadro darlığı oluşturmak her baba yiğidin harcı olamazdı ama bunlar el Birliği'yle başardı. Kalan paralar da Harcandı bakalım bundan sonra ne nasıl olacak, Galatasaray'ı acaba öpücük mü kurtaracak? Oyuncular mutsuz olunca sahneye konulan eser de tatsız oluyor! Eskişehirspor oyuna öyle bir başladı ki, ilk pozisyonda Muslera ikincisinde Manitu olmasa 2 farklı öne geçmesi işten dahi değildi Şimşeklerin. 

Bu arada Çörekçinin Umut'u Börek gibi yediği bir pozisyonun ardından Umut adeta Boffen'le duvar pası yaptı ve golü attı! Galatasaray 0-1 önde, golde Umut var da ya futbolda umut var mı peki? Bence yok! 27'de Muslera önce yüzde 100 golü kurtardı, sonra da Eskişehirspor'lu Sisocco'ya adeta asist yaptı 1-1 bitti devre. Sarı-Kırmızılı takım yerleşim ve savunma organizasyonunda çok ciddi sorunlar yaşadı ama Ev sahibi de bu zaafiyetten yararlanacak fırsatları kullanamadı. Emre Güral direkten döndü, dönen topu kullanan Eskişehirli yoktu. Umut gitti ama Boşa gitti, bu olan bitene gol vuruşu zafiyeti mi diyorlar ne! Eskişehir golü bulayım derken adeta davetiye çıkardı ve Selçuk attığı golle Galatasaray'ın ligden kopmamasını sağladı 1-2 Galatasaray hak etmediği bir müsabaka Kazandı ve tepeye yakın kalmayı başardı...Ya sonra?

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
22Oca

ANTALYA ŞUT ATMADAN!

15Ara

AKHİSAR'DAN PUANLA VEDA!

21Tem

BEYİN YOK!

01Tem

POLDİ ve BRUMA NEDEN GİTTİ?

06Oca