MUTLULUK ÇUBUĞU!


Hamza Hamzaoğlu ve İrfan Buz işbaşı yaptıklarından itibaren, camialarına mutluluk çubuğu gibi geldiler. Yarsuvat'ta, Cavcav da dün gece oynanan futbola baktıkça, çok mutluydular kanımca. Aslında TFF'nin Galatasaray'a verdiği ceza, Cavcav adına 'şap' tan farksızdı ama ne yapalım? O kadar kusur Erdoğan'ın oğlunda da bulunur! Baba Demirören Yıldırım başkan kararlarına karışmıyormuş duyduğum kadarıyla ama Gençlerbirliği'ne bu ceza pahalıya patladı valla!

Karakterli iki teknik adam ve ekibinin, karakterli futbol sunumlarını keyifle izledim başkentte dün gece. Buz ve Hamzaoğlu sadece karakter değil, akıl dolu beyinler de taşıyor ve bu güzellik her açıdan sahaya yansıyor. Yürekli kendinden emin ve ne istediklerini bilen futbolcuların şık mücadelesi izlendi.

Başarı limitleri üst düzey olanlar da, durumu tartışılacaklar da var ama Emre Çolak ve İrfan Can artılarıyla kaldı dimağımda. Antalyaspor'da orta saha fenomeni olarak tanıdığım Burak öyle bir pas attı ki Emre'ye şahane. Selçuk'u, Olcan'ı. Burak'ı ve Emre'siyle virtüözler sunumu vardı sanki Galatasaray'ın attığı golde 0-1.

Stancu ve Ahmet Çalık'ın Muslera maharetleri izlememiz nedeni şık vuruşları ve heyecanlandıran keyif veren zerre iç karartmayan mücadele. Stancu konuğu boş geçmeme alışkanlığını sürdürebilmek için itinayla uğraştı ve 71'de attığı şık kafa golüyle de muradına erdi 1-1. 90'da Burak'la gol şansı yakaladı ama Ramazan izin vermedi. Son bölümü adeta nefes kesen mücadelenin birlik ve beraberlikle sona ermesi, kısmen de olsa iki tarafı da mutlu etmiştir mutlaka! 

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
22Oca

ANTALYA ŞUT ATMADAN!

15Ara

AKHİSAR'DAN PUANLA VEDA!

21Tem

BEYİN YOK!

01Tem

POLDİ ve BRUMA NEDEN GİTTİ?

06Oca