KARIŞIK PİZZA!


Prandelli her öğünde karışık pizzadan farksız, bir kadro çeşitlemesi sürüyor gözler önüne. Vazgeçemediği bir çeşit de var elbette, Sneijder ve Burak'ı tek-tek ortalığa salmak, ille de yanlız bırakmak! 'Orta alan elemanlarının Melo dışında zaten ne oyuna, ne de Galatasaray'a umulan faydası zerre yok' desem inanın abartmış olmam. Henüz 3. dakikada kazanılan golde, Selçuk'un yegane katkısı korneri atması ve Chedjou'nun kafası 0-1. Erken golle Galatasaray'ın iyi oynayacağını, tempo yaparak hakim olabileceğini düşünürsünüz değil mi? Ne gezer. Burak ve Sneijder arkada da 4'ü bir yerde mübarekler! Melo dışında ne ileri ne geri iş yaptıkları, takıma yaradıkları yok. Karabük çok daha doğru oynadı ve pozisyon da buldu.

Hakan Özmert'in net iki şanssızlığı, Burak'ın net 2 kaçırdığı var. Kral güçlü değil, konsantrasyonu arızalı, akordu bozuk... Selçuk'la aynı telden çalıyor ve hatalı notaları tıngırdatmakta birlikte inat ediyorlar! Yarıya da forvette tek tek ısrarıyla çıkan Prandelli Emre'nin kafasından golü yedi 1-1. Sormak lazım Emre'yi kontrol etmek kimin göreviydi? Fizan için bas bas bağıran ama kendi riyasetinde olması gereken kaleyi kaybetmiş olduğundan habersiz, başbakan profilinden farksız bir Prandelli portresi!Sinyor'a 67'de ya biri hatırlattı, ya da kendi uyandı ve Umut'u oyuna aldı. Umut 71'de golü attı 1-2.

Gol sonrası Galatasaray'ın daha doğru pas yaptığını hele hele geri paslarda büyük isabet yakaladığını söylemeliyim! 86'da Burak yine uygun ortamda gitti ama dermanı yeterli değildi, gol bölgesinden kaçtıkça kaçası geldi sanki! Karabük gecesi 3 puan sevinciyle bitti ama sormak gerek 'bu futbol acaba kimi tatmin etti?

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
22Oca

ANTALYA ŞUT ATMADAN!

15Ara

AKHİSAR'DAN PUANLA VEDA!

21Tem

BEYİN YOK!

01Tem

POLDİ ve BRUMA NEDEN GİTTİ?

06Oca