ERKEN DOĞUMU BEKLİYORUZ! - Oğuz DİZER

ERKEN DOĞUMU BEKLİYORUZ!


Galatasaray'ın başına gelebilecek olası kazaları, Ağustos başında yazmıştım.Yani eylüdeki 'mart karı' henüz yağmadan önce. Neyi işaret ettiysem o yani!

Şişirilen harcamalar, cebi doldurulan beslemeler, mektepliler, mektepsizler, başkan ihtiyaçlarını görenler, 600 bin lira götüren bayan avukatlar, kiralık arabalar, outlet kıvamında transferler, saçılan paralar ve başrolde de Ünal Aysal'la hep aynı cast var. Tarihinin en yüksek ekonomik girdisini sağlayan Galatasaray Kulübü ve 'sadece 10 milyon dolar borçlandık' diyen muhterem başkanı! Sayın Aysal milyonlarca dolar geliri, nerelere savurdunuz söylesene?

Başkaniçe kimi arıyor?

Anderlecht müsabakası esnasında Başkaniçe Fani locaları dolaşıyor ve fellik fellik başkanın kadim bir dostunu arıyormuş! Durumu ilettiler ve ben de 'telaş etmeyiniz lütfen, başarılı (!) transfer çalışmaları dillere destan kadim dostu kutlamak için arıyordur başkaniçe Fani' dedim! Transfer bu! Bazen sizi çok mutlu edebilir ama bazen de ' vre bu nasıl iş ?' de dedirtir. Fani'nin kadim dostu şiddetle araması, 'bu nasıl iş üleyn?' faslındanmış, birileri transfer ustasını son anda kaçırmış!

Süren sebebini biliyor

Faruk Süren işaret etti geçenlerde 'Aysal'ın gitmesinde gizli bir sebep var' gibi bir şeyler... Şimdi sayın Süren, Aysal'ın neden araziye uyma veya denizde batma sürecinde olduğunu bilmez misin sen? Şu TFF'deki mesele olmasın sakın! Hani şu harcanan ama girdisi olmayan para! Başkan acilen 40 milyonluk bir giriş sağlayacak ama banka kredisi veya kendi cebinden olmayacak, ille de bir sponsor bulunacak, resmiyet kazandırılacak aksi halde saray külliyen yanacak! Ya da şu ALTIN HİSSELER meselesi mi yoksa? Öyle ya Altın hisseler için birileri amansızca uğraşıyor ve kulübün işini galiba tamamen bitirmeye çabalıyor! 

Prematüre bebek olacak

Neyse, gelelim seçime, bakalım vaziyetlere! Aziz Yıldırım'ın avukatı Yarsuvat'ın listesindeymiş! Hayırlı uğurlu kademli olsun, inşallah başarılı olurlar ve el birliğiyle Aziz Yıldırım'ın derdine derman olurlar. Aslında Yarsuvat da iyi hukukçudur ha! Altaylı ve jöleli gibi eşsiz değerler çıkaran camia son ürün saray cücesinden itibaren yenilerine de gebe... Sabredin ve erken doğumu bekleyin, kocamış prematüre bebek (!) nasıl olacak bakalım! 

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
22Oca

ANTALYA ŞUT ATMADAN!

15Ara

AKHİSAR'DAN PUANLA VEDA!

21Tem

BEYİN YOK!

01Tem

POLDİ ve BRUMA NEDEN GİTTİ?

06Oca