HAYIRLI OLSUN


Öncelikle mensubu olmaktan gurur duyduğum Elazığ’ımızda, ülkemizin yeni spor portallı "spormaraton.com” un 8 Haziran 2013 tarihinden itibaren yayın hayatına başlamış olmasından, duymuş olduğum memnuniyeti belirtiyorum ve hayırlı olabilmesini diliyorum.

Sanal medyanın günümüzdeki önemi ve dolayısıyla etkinliği bilinen ve de görülen bir gerçektir.  Bu önemli hizmetin Elazığ’ımızda başlatılmış olmasından dolayı da sevgili Coşkun ve Hakan Kamaç kardeşlerimi canı gönülden kutluyor ve teşekkür ediyorum.

Bu hizmetin uzun ömürlü olabilmesinin bir o kadar önemli olduğunun da asla unutulmaması gerektiğini hatırlatmak istiyorum.  Ancak benim uzun ömürlü olabileceği konusunda ki inancım tamdır; çünkü sevgili Coşkun Kamaç’ın Kanal E'de 20 yılı aşkındır devam eden "Maraton Programı"nın olduğunu biliyorum.  Bu nedenledir ki sevgili Kamaç kardeşlerin başlatmış oldukları bu yayının da “ yaptıkları yapabileceklerinin teminatıdır”  veciz sözü gibi görmekteyim. 

Ayrıca bu yayında önemli isimlerin yazıyor olduğunu görebilmiş olmak da beni mutlu kılmıştır. Bu önemli hizmet ve isimler arasında benimde yer alabilmemin istemiş olması şahsımı ziyadesiyle onurlandırmıştır.  Bu nedenle de Sayın Kamaç kardeşlerime teşekkür ediyor ve sporların temeli Olimpiyat Oyunlarının ise can damarı olan Atletizm ağırlıklı olmak üzere yazılarımı “spormaraton.com” aracılığı ile siz saygıdeğer hemşerilerim ve sporseverler için yazacağım.

Sevgi ve saygılarımla.

necdetayaz@spormaraton.com

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
29Ekm

TMOK GENEL KURULA GİDİYOR!

05Ağs
07May

ATLETİZİMDE ÖNEMLİ PROJE!

14Şub

GURUR ve ÜZÜNTÜ!

07Şub

OLİMPİK GÜN ETKİNLİKLERİ!