TÜKENİŞİN FOTOĞRAFI!


Dün Arena Stadı'nda çıplak gözle şunu gördüm. Beşiktaş takımının tükenişini.. Sadece futbol takımını değil, yönetim ve teknik kadrosu olarak da tükenmiş. Maç oynamadan Beşiktaş'ın mali kongresinde Beşiktaş kulübüne camiasına yakışmayacak öyle olaylar oldu ki o anda başta Süleyman Seba dönemi olmak üzere ah Beşiktaş'ım vah Beşiktaş'ım dedirtti.

Demek ki Süleyman Seba bu kulübe hem eğitimsel hem hem sorumluluk hem de Beşiktaşlılık ruhunu vererek başarıya götürmüş. İşte o efsane adamın adı verilen Süleyman Seba sezonunda bile Beşiktaş'ı bu kadar küçülten tükenişine göz yuman başta Fikret Orman ve yönetimi Bilic ile ekibi hemen sezon biter bitmez bu külüpten gitmelidir.

Gitmesi de gerekir. Düşünün bir Beşiktaş takımının başkanının adı verilen sezonda hem mali kongrede hem de Galatasaray maçında tükenişinin fotoğrafını gördüm ve yaşadım.

Ama Galatasaray takımının bu stattaki fotoğrafını görünce de işte camia bu dedim. Çünkü hoca problemi yaşadılar. Yönetim problemi yaşadılar ama camia el birliğiyle güç birliğiyle o zorlukları yenip şampiyon oldular.

Ve onların şampiyonluğunu da bu sorunlara rağmen başarıyı yakalamışlarsa büyük tebrikler.

Galatasaray maçında büyütülen adına şarkılar bestelenen Demba ba'ya bakın. Bütün Avrupa kulüpleri istiyor diye yaygara koparılan Gökhan Töre'nin esamesi bile yok. Yazık çok yazık. Beşiktaş camiası artık ayağa kalkmalı. Fenerbahçe ve Beşiktaş arayı açtı gidiyor.

Eğer yakın zamanda bu kulübe sahip çıkılmazsa iddia ediyorum bir Anadolu takımından farksız bir Beşiktaş olacak.

MAÇIN EN İYİSİ YASİN ÖZTEKİN

Yasin attığı müthiş golle takımı ateşledi.

MAÇIN EN KÖTÜSÜ BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ

Bu kez burayı yönetim ve Bilic hak etti.

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
14May

5 DAKİKADA KARTAL!

12Nis

TARİHE İMZA GOMEZ'DEN!

05Nis

RIZA'NIN FENDİ ORMAN'I YENDİ!

23Mar

PTT 1.LİGİN HAVASI BAŞKA!

28Eyl

GOMEZ'İN ALTIN KAFASI!