TREN KAÇIYOR!


Beşiktaş takımı son haftalarda gerçekten çok şeyler kaybediyor. Önce kupa gitti. Arkasından Avrupa, şimdi de şampiyonluk treni kaçtı kaçıyor. Bilic ve futbolcular şunu akıllarına çok iyi soksunlar ki, eğer bu takım şampiyon olmazsa değerlerinden çok şeyler kaybederler. Ve gelecek sezona da çok sancılı başlarlar.

Başta başkan olmak üzere, yönetim de eğer bu işi yapabiliyorlarsa yapsınlar. Yapamıyorlarsa lütfen kenara çekilsinler.

Yönetim tarzı ve futbol takımı bazında Anadolu'dan farksız olmaya başladı.

Nerede Süleyman Seba zamanındaki Beşiktaş, ara ki bulasın. 

NEDEN O STADYUM! 

Bu işler konuşmakla olmaz.İcraatla olur. Bakıyorsun ki Fenerbahçe, Galatasaray senden zor günler yaşamasına rağmen, dengeleri o kadar iyi ayarlıyor ki biz büyük takım dedirtecek kadar da icraatlarını başarıyla yapıyorlar.İddia ediyorum bi ligin en iyi kadrosu Beşiktaş'ta. Ama Liverpool zaferinden sonra ne Bilic'i görebiliyoruz ne de üretken olan kanatları iyi kullanan Demba Ba'yı görebiliyoruz.

Son haftalarda bunlar da tarih oldu. Yazık! Zaten işi bilmeyen bir yönetim, takımı bu hale getirdi. Ben ne şartlarda olursa olsun şu Başakşehir maçını yine ya Ankara'da oynardım ya da Konya'da oynardım.

Tribünde 30 bin seyirci olurdu, Beşiktaş 3 puanı kapardı.Atı alan Üsküdar'ı geçiyor beyler... Aklınızı başınıza alın... Müthiş başladığınız sezonu ikinci ya da üçüncü sırada bitirmek sonrasında size çok ama çok koyacak!


MAÇIN EN iYiSi GÜNAY
Beşiktaş'ın kalecisi kritik kurtarışlar yaptı.

MAÇIN EN KÖTÜSÜ BILIC
Hırvat teknik adam dün gece sınıfta kaldı.

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
14May

5 DAKİKADA KARTAL!

12Nis

TARİHE İMZA GOMEZ'DEN!

05Nis

RIZA'NIN FENDİ ORMAN'I YENDİ!

23Mar

PTT 1.LİGİN HAVASI BAŞKA!

28Eyl

GOMEZ'İN ALTIN KAFASI!