ŞAMPİYONLUK TRENİNE BİNDİLER!


Şu bir gerçek ki Beşiktaş futbol takımı Sivasspor'u yenerken iyi futbol oynayarak değil, iyi mücadele ederek kazandı. Necip haftalar sonra gemisini kurtaran kaptan gibiydi.

Öyle bir anda öyle bir zamanda öyle bir milimetrik pas attı ki, Atiba'ya dokunmak kaldı. İşte bu gol Beşiktaş'a hayat verdi. Atiba'nın o pozisyonda orada bulunması da kendisinin tecrübeli bir yıldız olduğunu gösterdi.

Muhteşem bir taraftan topluluğu vardı. Aslında futbol böyle olmalı. Nasıl ki futbolun meyvesi gol ise futbolcunun gıdası da taraftardır. 

ÇOK ÖNEMLİ 3 PUAN... 

Demba Ba sanki yorgun gibiydi. Beşiktaş takımı, Brugge maçı öncesi gerekten çok önemli altın değerinde 3 puan, Avrupa için de çok iyi bir moral kazandı. Beşiktaş'ın futbolu belki taraftarlarını tatmin etmedi ama Beşiktaş'ın kongre üyelerinden ve beraber maçı seyrettiğimiz Zeki Budak, Şahin Ceylan, Mustafa Tepebaşı aynen şunları söyledi: Bu bizim şampiyonluk treni maçıydı. Bu maçı kazanırsak şampiyonluk treni sonsuza kadar devam eder... Haklı da çıktılar. Artık bu telafisi zor maçlarda iyi oynayıp da kaybetmektense kötü oynayıp da kazanmak önemlidir. Kaleci Cenk, Tolga'yı aratmadı. İyi zamanda iyi kurtarışlar yaparak Beşiktaş'ın kazanmasında Necip ile beraber başrolü oynadılar. Sosa bir an önce düzelmeli.

Ya Gökhan Töre'ye ne demeli!

Nereye koşuyorsun arkadaş!

Tam Beşiktaş'ın en önemli zamanında görev yapman gerekirken çok formsuzsun. Demba Ba ile beraber bir an önce toparlan. Brugge'den müjdeli haber getir. Dün Sivas'ta ne mi vardı? Futbolun bir kardeşlik oyunu olduğunu taraftarlarla beraber gösterdiler. TebriklerBeşiktaş.


MAÇIN EN iYiSi NECİP UYSAL
Savunmada çok iyiydi. Asisti ise klastı.

MAÇIN EN KÖTÜSÜ GÖKHAN TÖRE
Formsuzluğu göze çarptı. İyi oynamadı.

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
14May

5 DAKİKADA KARTAL!

12Nis

TARİHE İMZA GOMEZ'DEN!

05Nis

RIZA'NIN FENDİ ORMAN'I YENDİ!

23Mar

PTT 1.LİGİN HAVASI BAŞKA!

28Eyl

GOMEZ'İN ALTIN KAFASI!