ŞAMPİYONLUK TRENİ KAÇTI!


Öncelikle Bilic efendiye iki çift çözüm var. Ne zaman bir çok kritik bir maç olduğundaBilic'in teknik direktörlüğünden hep şüphe ettim. Dün Ankara'da Gaziantepspor çıplak gözle tam 90 dakika seyrettim. Taraftara baktım, muhteşem. Şampiyonluğa inanmış ve takımı için çevre illerden ve İstanbul'dan gelip Osmanlı Stadı'nı doldurmuş. Yani bir heyecan, bir şampiyonluk umudu var. Ama gel gör ki, ne sahada futbolcularda tribündeki atmosfer var, ne de Bilic'in sisteminde bir şablon var. 

HEPSİ TEL TEL DÖKÜLÜYOR 

Gaziantepspor 10 kişi kalmış hala rakibine gol pozisyonu veriyonsan ve kanatları kullanamıyonsan zaten galibiyet de senin hakkın değil, şampiyonluk da. Eğer Gaziantepspor son saniyede o golü kaçırmasaydı zaten Beşiktaş mağlup olacaktı. Gökhan Töre başta olmak üzere Demba Ba, Olcay hepsi birbirinden kötüydü. Tel tel döklüyolar.Gökhan Töre'ye ne olmuş? Cambaz mısın sen? 

YAZIK HEM DE ÇOK YAZIK! 

Bu güne kadar Beşiktaş taraftarı takımına her şeyi verdi. Ama ne futbolcular ne de Bilic bu muhteşem sevgiyi maalesef kaşrılayalamadı. Bana sorarsanız 'şampiyonluk treni kaçtı mı?'Evet kaçtı... Ben bundan iki üç hafta önce Beşiktaş bu futbol ile bir yere varamaz dedim. Ve haklılığım dün ortaya çıktı. Yazık hem de çok yazık. Eğer Beşiktaş bu fırsatı kaçırmamış olsaylı deplasmanlarda oynayıp şampiyon olarak adını tarihe altın harflerle yazdıracaktır. Beşiktaş bundan sonra ne mi yapar? Bence ancak üçüncü olurlar. Çünkü Bilic ve futbolcular bu işin ciddiyetini anlayamadı.

MAÇIN EN iYiSi ERAY
Genç kaleci çok önemli kurtarışlar yaptı.

MAÇIN EN KÖTÜSÜ GÖKHAN TÖRE
Çok formsuz. Eski günlerinden eser yok.

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
14May

5 DAKİKADA KARTAL!

12Nis

TARİHE İMZA GOMEZ'DEN!

05Nis

RIZA'NIN FENDİ ORMAN'I YENDİ!

23Mar

PTT 1.LİGİN HAVASI BAŞKA!

28Eyl

GOMEZ'İN ALTIN KAFASI!