OLMADI BİLİC EFENDİ!


Bilic Efendi Kayseri maçında da takım kadrosu ile oynayıp Beşiktaş'ı kupadan eletmiştin. Dün de Eskişehir önünde inanılmaz yanlışlıklar yapıp kadronun kimyasıyla oynayıncaEskişehirspor'a kendi elinle 3 puan hediye ettin.

Bir kadro anlaşılmış futbolculardan olunca görevini yapar sonra da o oyuncuları değiştirebilirsin.

Ama maç başlamadan çorba şeklinde takımla oynanılmaz. Serdar'a bakıyorum Motta'ya bakıyorum sahada var mı yok mu belli değil. Bu Necip orta saha oynayabilir. Kaleci de oynayabilir.

Ama stoper asla. 

HATA ÜSTÜNE HATA 

Zaten Ersan Gülüm ile beraber arkasına atılan her top Beşiktaş kalesinde tehlike oldu.Cenk belki golde hatalıydı ama inanılmaz 3-4 tane de farkı engelleyecek kurtarışlar yaptı.

Eskişehir'in golüne baktığımızda Necip ile Ersan'ın ne büyük hata içinde olduğunu görürsünüz. Eskişehir maçı aslında çok önemli bir maçtı. Eğer Bilic maceraya girip Atiba'yı Gökhan Töre'yi oynatmış olsaydı en az bir puan Beşiktaş'ın cebindeydi. Demek ki Bilic deBeşiktaş'ın 3 dalda gidişini kaldıramadı. Kupa gitti. Liderlikten de oldun. Kaldı birLiverpool maçı.

İnşallah Avrupa arenasında sıkıntı yaşamaz. Eğer ingiltere'deki gibi oynayıp yenilirse o Beşiktaş'a can kurban. Ama Kayseri ve Eskişehir'deki gibi yeniliyorsan o zaman kusura bakma Bilic sana usta diyemeyeceğim.

Çünkü ustalar son noktayı çok iyi hesaplayanlardır. Oğuzhan ve Olcay'a bakıyorum.

Bir de buna Mustafa Pektemek'i ekliyorum. Sizler nasıl gençsiniz anlamıyorum.
Tel tel dökülüyorsunuz.

MAÇIN EN iYiSi LAWAL
Eskişehirli oyuncu sahanın en iyi ismiydi.

MAÇIN EN KÖTÜSÜ SLAVEN BİLİC
Hırvat çalıştırıcı hiçbir hamle yapamadı.

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
14May

5 DAKİKADA KARTAL!

12Nis

TARİHE İMZA GOMEZ'DEN!

05Nis

RIZA'NIN FENDİ ORMAN'I YENDİ!

23Mar

PTT 1.LİGİN HAVASI BAŞKA!

28Eyl

GOMEZ'İN ALTIN KAFASI!