DERBİYE YAKIŞMADI!


Gerçekten de eğer Türk futbolunda derbi denilen maçların kalitesi bu kadar düşükse Türk futbolunun da Avrupa'daki başarılı olmasının imkanı yok. Dün 90 dakika iki takıma bakıyorum futbolu yazmak yerine Emenike'nin olayı Emre'nin Bilic ile tartışması ve iki takım futbolcularının inanılmaz birbirlerine olan kinleri futbolun önüne geçti. Beşiktaş, "Brugge maçından yorgun döndüm" demesin. Bilic orda da Fenerbahçe maçında da oyuncu seçimlerinde değişimlerinde hata yaptı geç kaldı. Beşiktaş takımı böyle bir fırsatı yakalamışken eğer maçı kaybediyorsa eğer şampiyon olması da zordur arkadaş.

Demba Ba'ya bakıyorum 4-5 haftadır ismi var kendisi yok.

Kaçırdığı gol ve arkadaşlarına vermediği top Beşiktaş'ın yenilmesine neden oldu. Bilic ve futbolcular artık kendilerine bir çeki düzen vermeli. Türkiye Kupası gitti, Avrupa gitti, eğer bir de şampiyonluk giderse o zaman Beşiktaş'ın büyüklüğünü kim kabul edecek. 

ARABASLAKY 

Artık Beşiktaş taraftarı derbi kazanan bir Beşiktaş istiyor.

Çevremdeki her Beşiktaşlı böyle düşünüyor. Tolga her geçen gün ya formsuz ya da sakatlıklarla uğraşıyor.

Artık kendine bir çeki düzen versin. Eğer bu şampiyonluğu da kaybederlerse futbocular açısından da Bilic açısından da hiç hoş olmaz.

Sow'un attığı gol akıl doluydu.Belki de bu gol Fenerbahçe'ye şampiyonluk getirecektir.

Kim ne derse desin Fenerbahçe takımı Galatasaray maçından sonra Beşiktaş derbisini de kazanarak 7 puana çıkacak farkı 1'e indirerek ne kadar büyük bir takım olduğunu gösterdi. Onları gerçekten kutlamak gerekiyor. 

Ama öyle ama böyle..

MAÇIN EN iYiSi MOUSSA SOW
Senegalli,Beşiktaş maçını boş geçmedi.

MAÇIN EN KÖTÜSÜ DEMBA BA
İsmi var ama sahada kendisi yok

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
14May

5 DAKİKADA KARTAL!

12Nis

TARİHE İMZA GOMEZ'DEN!

05Nis

RIZA'NIN FENDİ ORMAN'I YENDİ!

23Mar

PTT 1.LİGİN HAVASI BAŞKA!

28Eyl

GOMEZ'İN ALTIN KAFASI!