KUPA BİZİM, YA ÜÇ YIL!


Sayın Başkan Hacıosmanoğlu  öze dönüş dedi.hepimiz destekledik ki inşallah yanılmayız neden mi?

Biz Trabzonspor camiasıysak büyük takım isek  eğer  gazetelerde sayfalar  bizim için ayrılıyorsa, Trabzonspor Kayserispor’un aldığı Jaja’yı alamıyorsa biz ancak sıradan bir Anadolu takımı oluruz. Önceki yazımda bahsettiğim İstanbul kulüplerine darbeyi asla vuramayız; ancak gölgesinde durup pilot takım görevi yapıp Selçuk, Burak, Engin, Tolga…..gibi futbolcuları İstanbul takımlarına yetiştiririz. Anlamış değilim neden transfer yapılmıyor rakipler o kadar güçlenmişken neden biz yapamıyoruz? Önceki yönetim o kadar yabancıyı aldı takıma külfetinin zaten haddi hesabı yok herhalde aynı nakarata devam edeceğiz.

Özümüz kavga değil,savaş değil özümüz dostluktur.Sayın Şener nasıl ki tüm süperliğ takımlarını Tranzon’a karşı  cepe aldırdı herhalde yeni başkan aynı kavgayı devam ettirecek gibi peki bu kavga nedir?

Bu kavga Trabzonspor’un milyon dolarlarının boşa harcandığı, dönemlerin bence üstünü kapatmaktır. Acaba 3 yıl bu kupayı isteme yerine 3 yıldır alacağımız kupaları hesabını yapsaydık, 2010 sezonunun ilacı olmaz mıydı? Tamam hakkımızdı almalıydık, savunacağız; ama kesin bir dille söylerim  ki ahkam keserek değil  hak, adelet, hukuk yolları ile savunup geleceğimizi de unutmayarak o kupanın peşinden sürüklenmeliyiz.

Dünya’nın gözünde o kupa zaten Trabzonspor’un  TFF ne yaparsa yapsın, şikeyi kim yaptı, teşviki kim verdi adını koydu. Sevgili dostum Hakan Kamaç’ın deyimiyle “Yıldırımlar” kazandı. Evet yabancı kontenjanının Yıldırım’ların istediği şekil olsa bile şike sürecinde adalet yerini bulacak o zamanda dostuma ek bir ilave ile “YIıldırım çarpacak Yıldırım kardeşlere”.Saygılarımla.

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
26Tem

KUPA BİZİM, YA ÜÇ YIL!

22Haz

ÖZE DÖNÜŞ