HAMSİ KAVAĞA ÇIKMAZ! - Cevdet ÜNÜVAR

HAMSİ KAVAĞA ÇIKMAZ!


İki takım, iki büyük! Avrupa defterini hiç açmadan konuşursak; annemizin ligini de yorumlarsak... "Puan durumuna, kadro istikrarına, performanslara, oynanan oyuna, alınan sonuçlara bakıp, peşin peşin hiçbir şeye şaşırmadığımı söyleyebilirim.

Bize her yer hüsran diyen bir Galatasaray... Bize her yer Trabzon diyen ama taraftarının gücünü deplasmanlarda bir türlü sahaya yansıtamayan koca Trabzonspor..." Bana sorarsanız, iki takım da oynamadan kaybetti bu maçı!  Ha, 'ne diye oynayacaklar o zaman?' diyenlere de cevabım şu olur: "İlk yarının pansuman kapışması, gönül alma maçı, teselli maçı bu maç!" Sonuçta ne mi olur; "Kaybeden kaybolur! Bırakın şampiyonluğu, İkincilik bile hayal olur!" Yine de oynanmadan oynatmak, sonuç verip ahkam kesmek doğru değil. Üzmeyelim kimseyi(!) Sahaya sürüp, keyfini sürmek, kazananı alkışlamak istiyoruz. 

Son sözümüz şu olsun; "Gitmeden; doya doya Drogba'yı seyredin, Sneijder'i alkışlayın, Burak'ı omuzlayın!" Bana hala kazananı mı soruyorsunuz?! Hamsi kavağa çıkmaz!

 

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
14Nis

PERŞEMBE SÜRPRİZİ!

23Mar

%51 ADANASPOR!

24Şub

ADANASPOR TURUNCUDUR!

20Ekm

YENİ LİDER ELAZIĞSPOR!

02Eyl

GAKGOŞ DARBE YAPTI!