BAYRAM HOCA GİTMELİ!


Son haftalarda, uzun süreden sonra nihayet futbol konuşulmaya başlanıldı… Uzun bir müddet Yönetimin enkaz aldık söylemine sarılarak, aldığı sınırsız ve kontrolsüz yetkiyle camiayı futboldan soğutan “sorunlu” teknik patronun lütuf edip görevi bırakmasından, daha doğrusu bırakmak zorunda kalmasından sonra futbola döndük.

Kulübü geldiklerinden buyana sorunlu teknik heyet ve oyuncu seçimleriyle adeta rehabilitasyon merkezine çeviren kulüp yönetiminin bu normalleşmeye nereye kadar müsaade edeceği de geçmiş uygulamalarından dolayı bir soru işaretidir… “Parayı ben veriyorum akıla da ihtiyacım yok” denen anlayışın geldiği nokta hem kulüp adına hem de kendileri adına denizin bittiği noktadır.

Yukarda yazdığımız nedenlerden dolayı yeni gelen hocamızın sadece futbolla ilgilenmesi işini yapmaya çalışması kulüp politikamızın geçmiş uygulamalarıyla örtüşmemektedir ve bence Bayram hoca biran öce gitmelidir…

Gitmelidir çünkü Hoca geldiğinden beri ne kentin sosyoekonomik sorunlarından bahsetmiştir ne de bunlara getireceği çözümlerden…

Hoca en azından şorşor deresinin ıslahı, eyüp bağları sulama sorununun akıbetini dile getirmeli ve önerilerini söylemeliydi ya da stat yapımından bahsetmeli yukarda tanıdıklarıyla bu işi çözeceğini söylemeliydi… Dahası kentin sanayi gelişimi hakkında yol göstermeli. Üniversitenin kentin sorunlarını masaya yatıran çalışmalar yapması gerekliliğinden bahsetmeliydi… Seneye bu takımın en az 40 oyuncuya ihtiyacı olduğunu da söylemeliydi.

Ne yazık ki Bayram hoca şu an sadece futbolla ilgilenmektedir ve bu da son zamanlarda gördüğümüz hoca profilleriyle örtüşmemektedir bu yüzden Yönetimin bu hocayla anlaşması zor gözüküyor… Bekleyelim görelim hoca kulübün bu bakkal dükkânı idare biçimini değiştirebilecek mi? Yoksa kendiside bu isimlendiremediğimiz sistemin bir parçası mı olacak bekleyip göreceğiz..

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
23Oca

SIRASI DEĞİL!

19Ara

KURTARICI OLİMPİYATLARI!

01Haz

İKİ YANLIŞ BİR DOĞRU EDER Mİ?

27May
27May

DÜZEN DEĞİŞECEK Mİ?