Ömer Toprak Haberleri

Ömer Toprak Haberleri

Ömer Toprak,Terim'in Radarında!

Ahmet Çalık’ı gönderecek olan Galatasaray, gurbetçi futbolcuyu kadrosuna katacak.

Ömer Toprak'tan Milli Takım Açıklaması!

Yaklaşık 768 günlük aranın ardından yeniden milli takıma çağrılan başarılı savunma oyuncusu Ömer Toprak düşüncelerini dile getirdi.

Milli Yıldıza Dev Talip!

İddia Almanya'dan! Ömer Toprak Manchester United radarında.

Töre,Silah Olayını Anlattı!

Türkiye, 15 Ekim 2013'te, Hollanda maçı sonrası Beşiktaşlı Gökhan Töre ile Leverkusenli Hakan ve Ömer Toprak arasında geçen olayı tartışmaya devam ediyor.

Milli Takımda Deprem!

Milli Takım'ın başarılı defans oyuncusu Ömer Toprak yaptığı açıklamada çağrıldığı A Milli Takım'a gelmeyeceğini söyledi.

Prensiplerimiz Var!

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Milli takımadaki geleceği soru işareti olan Ömer Toprak ve Hakan Çalhanoğlu hakkında konuştu.

Ne Kadar Değer Verdiğimi Gösterdim!

Bayer Leverkusen'de futbol oynayan milli oyuncular Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak'ın, Gökhan Töre ile yaşadıkları olayın ardından milli takımla aralarına mesafe girmesi morallerini bozdu.

Terim'e Açık Tehdit!

Leverkusen'in Sportif Direktörü Dirk Mersch, Ömer Toprak ve Hakan Çalhanoğlu'nu kadroya davet etmeyen Fatih Terim'e üstü kapalı gözdağı verdi.

Ömer ve Hakan'ın Raporları Sahte Mi?

Letonya ve Çek Cumhuriyeti maçları öncesi sakatlıklarını bahane eden Ömer Toprak ve Hakan Çalhanoğlu'nun MR sonuçları şoke edici. TFF'ye gönderilen MR'lara göre Hakan “4 ay oynayamaz”, Ömer'in ise “futbol hayatı bitmiş” görünüyor.

Ömer ve Hakan Sakatmış(!)

Letonya ve Çek Cumhuriyeti maçları öncesi sakatlıklarını bahane eden Ömer ve Hakan 'ın MR sonuçları şoke edici.

Schalke 3 Puana Kavuştu!

Bundesliga'da sezona berbat bir giriş yapan Schalke 04 milli futbolcu Ömer Toprak takımı Bayer Leverkusen'i ağırladı.

B.Leverkusen 3'te 3 Yaptı!

Bundesliga'da Ömer Toprak, Roberto Hilbert ve Emre Can'ın formasını giydiği Bayer Leverkusen, Borussia Mönchengladbach'ı farklı geçti.