Ben Arfa Haberleri

Ben Arfa Haberleri

Fener'e Bir Dünya Yıldızı Daha!

Fenerbahçe, son olarak Fransız ekibi Rennes forması giyen Fransız futbolcu Hatem Ben Arfa ile anlaşmaya vardı.

Ben Arfa Fener'e Mi Geliyor?

Fransız yıldız Hatem Ben Arfa'yı sezon başında bedelsiz olarak kadrosuna katan PSG, oyuncunun kulüpten ayrılmasına izin verdi. İtalyanlar'ın iki büyük kulübü Roma ve Milan, Ben Arfa'yı transfer etmek için çalışmalara başladı.

Fener'de Sürpriz 10 Numara Hamlesi!

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da orta sahaya taraftarın beklediği transferi yapamayan Fenerbahçe yönetimi, bu yüzden yoğun eleştirilere maruz kalmıştı.

Fener Ben Arfa ile Anlaştı!

UEFA ile imzalanan iyi niyet sözleşmesinden sonra elindeki Nani ve van Persie gibi halen daha piyasası olan futbolcularını yüksek rakamlara elden çıkarıp kadroda revizyona gitmeyi planlayan Fenerbahçe, Feghouli ile yapılan ön anlaşmanın ardından Ben Arfa ile de el sıkıştı.

Kartal, Transferde Hızlı!

Beşiktaş'ta yönetim, Nice'li Ben Arfa için atağa kalktı. Yönetici Erdal Torunoğulları'nın, dün Fransa'ya giderek bu futbolcunun temsilcisiyle ilk teması kurduğu bildirildi.

Es Es'ten Ben Arfa Bombası!

Yeni sezonu düşünen Eskişehirspor'da flaş iddia. Kırmızı-Siyahlılar'ın Fransız yıldız Ben Arfa ile anlaşma sağladığı öne sürüldü. Bonservisi elinde olan oyuncu hakkında yönetim ise şimdilik sessiz