Avrupa Liginde Rakipler Belli Oldu!

Differdange 03 engelini geçmesi halinde Trabzonspor ve Medipol Başakşehir'in Avrupa Ligi 3. ön eleme turundaki rakipleri belli oldu.

Avrupa Liginde Rakipler Belli Oldu!
Futbol-UEFA Avrupa Ligi
Differdange 03 engelini geçmesi halinde Trabzonspor ve Medipol Başakşehir'in Avrupa Ligi 3. ön eleme turundaki rakipleri belli oldu.

Haber Editörü:

İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde gerçekleştirilen kura çekiminde, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu eşleşmeleri belirlendi. Trabzonspor, Differdange 03'ü elemesi durumunda, 3. ön eleme turunda Jelgava (Letonya)-Rabotnicki (Makedonya) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

Bordo-mavili ekip, 3. ön eleme turuna kalması durumunda ilk maçını deplasmanda oynayacak. UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda ilk maçlar 30 Temmuz, rövanş maçları ise 6 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Medipol Başakşehir
Medipol Başakşehir ise Hollanda'nın AZ Alkmaar takımıyla eşleşti.

Lacivert turunculu ekip, ilk maçı 30 Temmuz Perşembe günü deplasmanda oynayacak ve rövanş karşılaşmasında rakibini 6 Ağustos Perşembe günü konuk edecek.

İlk maçların 30 Temmuz, rövanşlarının 6 Ağustos'ta oynanacağı UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu eşleşmeleri şöyle:

Zürih (İsviçre) - Cherno More (Bulgaristan)/Dinamo Minsk (Belarus)

Kairat (Kazakistan)/Alashkert (Ermenistan) - Rijeka (Hırvatistan)/Aberdeen (İskoçya)

Dacia Chisinau (Moldova)/Zilina (Slovakya) - Vorksla Poltava (Ukrayna)

AZ Alkmaar (Hollanda) - Medipol Başakşehir (Türkiye)

Bordeaux (Fransa) - Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) 

Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan)/PAOK (Yunanistan) - Spartak Trnava (Slovakya)/Linfield (Kuzey İrlanda)

Targu Mureş (Romanya) - Saint Etienne (Fransa)

Skonto (Letonya)/Debrecen (Macaristan) - Reykjavik (İzlanda)/Rosenborg (Norveç)

Jablonec (Çek Cumh.) - Kopenhag (Danimarka)/Newtown (Galler)

Hapoel Beer Sheva (İsraiI)/Thun (İsviçre) - Vaduz (Lihtenştayn)/Nomme Kalju (Estonya)

Belenenses (Portekiz) - Slask Wroclaw (Polonya)/Göteborg (İsveç)

Sampdoria (İtalya) - Vojvodina (Sırbistan)/Spartaks Jurmala (Letonya)

Kukesi (Arnavutluk)/Mladost Podgorica (Karadağ) - Legia Varşova (Polonya)/Botoşani (Romanya)

Charleroi (Belçika)/Beitar Kudüs (İsrail) - Zorya Luhansk (Ukrayna)

Sturm Graz (Avusturya) - Rubin Kazan (Rusya)

Randers (Danimarka)/Elfsborg (İsveç) - Shamrock Rovers (İrlanda)/Odds (Norveç)

Southampton (İngiltere) - Vitesse (Hollanda) 

Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) - Hapoel Kiryat Shmona (İsrail)

Cukaricki (Sırbistan)/Kabala (Azerbaycan) - Apollon Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi)/Trakai (Litvanya)

Shakhtyor Soligorsk (Belarus)/Wolfsberger (Avusturya) - Borussia Dortmund (Almanya)

AIK Solna (İsveç)/Shirak (Ermenistan) - Atromitos (Yunanistan) 

Standard Liege (Belçika) - Ferencvarosi (Macaristan)/Zeljeznicar (Bosna Hersek)

West Ham United (İngiltere)/Birkirkara (Malta) - Inverness Caledonian Thistle (İskoçya)/Astra Giurgiu (Romanya)

Athletic Bilbao (İspanya) - Hafnarfjördur (İzlanda)/İnter Bakü (Azerbaycan)

Jelgava (Letonya)/Rabotnicki (Makedonya) - Trabzonspor (Türkiye)/Differdange 03 (Lüksemburg)

Beroe Stara Zagora (Bulgaristan)/Brondby (Danimarka) - Jagiellonia Bialystok (Polonya)/Omonia (Kıbrıs Rum Kesimi)

Altach (Avusturya) - Vitoria (Portekiz) 

Koper (Slovenya)/Hajduk Split (Hırvatistan) - Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti)/Stromsgodset (Norveç)

Krasnodar (Rusya) - Slovan Bratislava (Slovakya)/University College Dublin (İrlanda)

Son Güncelleme: 17 Temmuz 2015 14:37

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN